Toplu SMS iPhone Uygulaması

Toplu SMS Göndermek isteyenler için özel hazırlanan iPhone Uygulaması ile Birey ve Firmalar Müşterilerine iPhone üzerinden her yerde Toplu SMS Hesapları ile anında SMS Gönderme imkanı sunmaktadır.
Kullanıcılar isterlerse Firmanın Web Hesabı üzerinde kayıtlı telefon listesine, isterlerse de kendi iPhone Telefon Defteri içindeki numaraların tümüne yada tek tek seçerek gönderim yapabilmektedir. iPhone5 ve iPhone 5S toplu sms gönderme uygundur.

İNDİRME LİNKİ

iPhone5s Toplu SMS

iPhone5s Toplu SMS

iPhone5 Toplu SMS

iPhone5 Toplu SMS Gönderme

Ayrıca SMS Gönderme özelliği olmayan iPad ve iPod Touch üzerinden bu uygulama ile SMS Gönderilebilir.

Firmaların yayınladığı gönderim API’lerini destekler. XML ve HTTP POST / GET / PUT ile sunuculara gönderim yapılabilmekte, opsiyonel olarak Rapor Görüntüleme ve diğer işlevler yine XML aracılığı ile gerçekleşebilmektedir.

Firmaların kendi Tasarım ve Logoları ile istenilen özelleştirmeler yapılıp, firma adına Apple Hesabı ve Sertifikaları ile uğraşmaya gerek kalmadan iTunes App Store’a gönderilerek tarafımızca yayınlanır.

Firmalar iOS Platformu üzerinde yer alarak hem geniş bir kitleye hitap edebilir, hem de prestijlerini arttırarak gerçekten telekom sektöründe yeraldıklarını müşterilerine ispatlayabilirler. Rakiplerinizin önüne geçin ve hemen iPhone Uygulamanızı yaptırın.

iPhone5 Toplu SMS iPhone5s Toplu SMS iPhone Toplu SMS