Toplu SMS Gönderme Firmaları için özel hazırlanan iPhone Uygulaması ile Firmalar Müşterilerine iPhone üzerinden her yerde Toplu SMS Hesapları ile anında SMS Gönderme imkanı sunmaktadır.
Kullanıcılar isterlerse Firmanın Web Hesabı üzerinde kayıtlı telefon listesine, isterlerse de kendi iPhone Telefon Defteri içindeki numaraların tümüne yada tek tek seçerek gönderim yapabilmektedir.

Ayrıca SMS Gönderme özelliği olmayan iPad ve iPod Touch üzerinden bu uygulama ile SMS Gönderilebilir.

Firmaların yayınladığı gönderim API’lerini destekler. XML ve HTTP POST / GET / PUT ile sunuculara gönderim yapılabilmekte, opsiyonel olarak Rapor Görüntüleme ve diğer işlevler yine XML aracılığı ile gerçekleşebilmektedir.

Firmaların kendi Tasarım ve Logoları ile istenilen özelleştirmeler yapılıp, firma adına Apple Hesabı ve Sertifikaları ile uğraşmaya gerek kalmadan iTunes App Store’a gönderilerek tarafımızca yayınlanır.

Firmalar iOS Platformu üzerinde yer alarak hem geniş bir kitleye hitap edebilir, hem de prestijlerini arttırarak gerçekten telekom sektöründe yeraldıklarını müşterilerine ispatlayabilirler. Rakiplerinizin önüne geçin ve hemen iPhone Uygulamanızı yaptırın.